Трійник з нержавіючої сталі

Чат зараз
Відомості про продукт

Якщо ви плануєте купити трійник з нержавіючої сталі Китаю від професійних нержавіючої сталі tee, inox tee Китай виробники і постачальники Китай, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з Beall Industry Group, оснащений продуктивним завод, ми завжди до ваших послуг.

Труби трійник — тип трубопровідна арматура, призначені для приєднання до Труби сантехнічні. З труби tee сантехніка можна Об'єднування і розбивання потік два окремих труб. Як правило, tee стандартні труби використовуються приєднатися до труби такого ж самого діаметру. Однак, трійнику також можна приєднатися до труб різного діаметру, коли вона включає в себе редуктор. Наші труби Трійники може здійснюватися широкий спектр матеріалів, відповідно до потреб різних додатків. Крім того, щоб задовольнити вимогам міжнародних клієнтів, це можна зробити з широкого кола стандартів, таких як ASME DIN JIS, EN, і т. д.

Ми пропонуємо санітарно фітинги, санітарні Фітинги з нержавіючої сталі і нержавіюча сталь трубний фітинг, які виробляються з використанням оптимальної якості нержавіючої сталі. Широкий спектр санітарно нержавіючої сталі tee відомий серед клієнтів завдяки його міцність. Ці сталі трубний фітинг в різних сортів і завершує відповідно до потреб.

Технічні характеристики:
1.size: DN25-DN100, 1"-4"
2.standards: ISO, ІСО, DIN, SMS, 3 а
3.MATERIAL: SUS304, SUS316L
4. фільтрація точність: 0.45 0.10 0,65, 1.0, 3.0, 5.0, 10.0 (мкм)
5. фільтр матеріали: поліпропілен (PP), політетрафторетилену (ПТФЕ), поліефір sulphone (PES/PS), полівінілденфторід (PVDF) (PVDF), нейлонові (N6, N66), змішування штраф (CN - CA)
6. робоча температура: < 125
7. фільтрувати кількість: 1-14. (в)
8 підключення форми: зварювання, Папороть, нитка, фланець
9. герметизуючого матеріалу: EPDM, FPM
Типи:
BS тягнути Tee
SMS Tee
3 а Tee
Зажим Tee
Поверхні:
Всередині обробка поверхні: Ra≤0.8μm/1.6μm
Зовнішня обробки поверхні: Ra≤0.8μm/1.6μm
Застосування:
Ультра-чистий води і фільтрації; Ультра чисто електронні хімічних рішення фільтрації; Бродіння бак танки інгредієнти банок, стерильних вихлопних газів, вході фільтрації; Електронні промислові високої чистоти газів фільтрації

Розслідування