Лист з нержавіючої сталі 904L / тарілка

Лист з нержавіючої сталі 904L / тарілка
Чат зараз
Відомості про продукт
З великим досвідом і досвідом, Beall Industry Group є одним з провідних виробників та постачальників пластикових аркушів / пластин з нержавіючої сталі 904l. У вас є сотні висококваліфікованих працівників. Будь ласка, будьте впевнені, щоб отримати конкурентоспроможну ціну з нержавіючої сталі 904l листа / пластини для продажу з нами.

Лист з нержавіючої сталі 904L / N08904 має високу корозійну стійкість у широкому діапазоні технологічних середовищ. . Ми зберігаємо близько 5000-10000 метричних тонн нержавіючої сталі на складі щомісяця. Будучи одним з великих акціонерів у Китаї, ми надаємо найкращі ціни, якість, підтримку та швидкий термін доставки

Нержавіюча сталь 904L (UNS N08904) - це супер аустенітна нержавіюча сталь, яка призначена для помірної і високої корозійної стійкості у широкому діапазоні технологічних середовищ. Комбінація вмісту високохрому та нікелю у поєднанні з добавками молібдену та міді гарантує чудову корозійну стійкість.

Завдяки високолегованій хімії - 25% нікелю та 4,5% молібдену, 904L забезпечує гарну стійкість до корозійного розтріскування хлористого стрічки, стійкість до питсу та загальну корозійну стійкість, перевищує 316L та 317L поліетилену сталі, поліпшену молібденом.

Сплав 904L спочатку був розроблений для витримки середовищ, що містять розведену сірчану кислоту. Він також забезпечує гарну стійкість до інших неорганічних кислот, таких як гаряча фосфорна кислота, а також більшість органічних кислот.


Розслідування