440c смуги з нержавіючої сталі

Чат зараз
Відомості про продукт

Якщо ви плануєте купити 440c смуги з нержавіючої сталі Китаю від професійних 440c смуги з нержавіючої сталі, 440c Газа, 440c котушки виробники Китаю і постачальники Китай, будь ласка, не соромтеся зв'язатися Beall Industry Group, оснащений продуктивним заводу, ми є завжди до ваших послуг.

Промисловість Група оснащена найбільш передовою прокатних станів, вертикальні лінії Відпал Bright, знежирення ліній, точність Slitters, нахил лінії і стрейч лінії згину вирівнювання. Ми здатні виробляти високу точність якість металу з 0,05 мм мінімальна товщина і 2,0 мм мінімальна ширина. Ми насолоджуємося спеціально дизайн і передові обладнання, щоб запропонувати спеціальні потреби наших клієнтів.

Стандарт: AISI, ASTM, DIN, EN, Гб і JIS

Матеріали:

400series:409, 409 Л 410, 420, 420J2, 430, 431, 440 C;

Специфікації:

1. товщина: 0,05 мм ~ 5 мм

2. ширина: 2,0 мм ~ 1500 мм

Упаковка:

Котушки ID: 150-610 мм

Котушки ОД: 300-1200 мм

Застосування:

1. Авто частини:

муніципалітет) Мобільний телефон зовнішніх shellb) диск перемикач c) травлення partsd) електронні штампування частин e) електронна гармата частин f) захист трубки оптичне волокно кабель

2. Авто частини:

муніципалітет) циліндра прокладок розширення b) поршневі кільця c) кришки з авто-фільтром. d) оздоблювальні смуги

3. кухонний прилад:

за) кухонне приладдя з нержавіючої сталі

4. текстильна та легка промисловість:

муніципалітет) ткацькі машини вал b) Weaving машина Ткацький верстат рід

5. медичних пристроїв:

муніципалітет) хірургічного ножа b) голчані хірургічні c) катетер Стенц для експлуатації.

6. будівництво прикраси:

муніципалітет) Ліфт b) теплої підлоги c) інші прикраси

7. аерокосмічної:

муніципалітет) Aero турбіна кріплення b) з нержавіючої сталі мембрани c) точний капсули з нержавіючої сталі

Виробництво:

Гарячі смуги з нержавіючої сталевий прокат є Напівфабрикати продукту, що отримані від гарячої прокатки плит або заготовок, що випускаються для перетворення холодної прокатки

Холодної смуги з нержавіючої сталевий прокат виробляється від гарячих прокату, обпалений та квашені Газа холодної прокатки на полірованої рулонах. Залежно від товщини бажане холодної прокатки вимагає різної кількості проходів через млин для здійснення необхідних скорочення і забезпечення потрібних характеристик поверхні та механічні властивості. Тільки три прокату (неполірований) обробки (№ 1, № 2 і яскраві отжигают) і один полірованою (млин зачищеній) зазвичай поставляються на смуги з нержавіючої сталі.


Розслідування