Beall промисловість Група, ТОВ є провідним виробником і постачальником з нержавіючої сталі, дуплекс і супер П'ятак матеріали сплаву з 20 річний досвід роботи на постачання велику різноманітність кінцевих користувачів з різних областей. Beall Industry Group вступили в гру поле з нержавіючої сталі з більш ранніх 90-х. З 20 років розвитку, Beall промисловість Група тепер охоплює всього посадки площа 520,000 квадратних метрів і 500 співробітників.

Beall Industry Group тепер мають 2 промислових підприємств, знайдіть в Цзянсу та провінції Чжецзян, один офіс продажу в Shanghai.Now рослини виробництва Beall Industry Group охоплює 4 виробничих ліній виплавки, у тому числі 2 комплекти 12 тонн AOD refing піч, 1 набір з 15 тонн AOD refing печі і 1 комплект 18 тонн AOD refing печі; 1 безперервного розливання сталі заготівлю машина; 5 наборів холодної прокатки машин; 3 комплекти deoxygenated яскраві відпалу печі; 1 набір 20 тонн термообробки печей; 4 дюйма до 20-дюймові машини холодного малювання та інші передові обладнання.

З моменту заснування наша Міжнародний офіс продажу в Шанхаї Beall з міжнародних продажів команди професіоналів працює старанно для задоволення зростаючого попиту на світовому ринку. З тісна співпраця між нашими досвідченими заводу і професійних міжнародного відділу продажів Beall обіцяє клієнтів надійним якістю, на час доставки, професійні послуги до і після продажу. Beall робить усе можливе, щоб допомогти клієнтам зберегти ціну, підвищення конкурентоспроможності, прибуток.

Репутацію та експертизи Beall Industry Group придбав протягом багатьох років сказав про це серед лідерів ринку для супутніх товарів у всьому світі!